OTELİMİZ
OTELİMİZ

MASAJ

Formback Termal Otel'de yeniden doğun:

Yağlı Masaj
40 dakika sürer.
Aromatik yağlarla yapılır. Molekülleri çok küçük olduğu için aromatik yağlar 20 saniyede cilde nüfuz eder ve kana karışır.
Aromaterapi masajı, vücudu toksinlerden arındırır.
Kişiyi rahatlatır, yüksek enerji verir.
Kronik olmayan bazı hastalıkların tedavisinde uygulanır.
Cildin yüzeyini bakterilerden arındırır.

Selülit Masajı
30 dakika sürer.
Selülit, karın ve kalça bölümündeki gevşeklik ve sarkmalar, sık sık kilo alıp verme, doğum, aşırı hareketsizlik ve bağ dokusu zayıflığı gibi nedenler dolasıyyla ortaya çıkmaktadır. Selülit masajı sayesinde elastikiyetini kaybetmiş kaslar aktif spor etkisi yaptırarak gevşemiş ve sarkmış dokunun toparlanmasını sağlar. 

Yosun Masajı
Vücudun toksinlerden arındırılması, cildin canlandırılması ve sıklaştırılması için uygulanan özel bir masajdır. Arzuya göre masaj öncesi peeling de uygulanabilir.

Köpüklü Masaj
20 dakika sürer.
Geleneksel olan bu masaj, Türk hamamında doğal zeytinyağlı sabun köpükleri ile tüm vücuda uygulanır.
Rahatlatıcı ve dinlendirici bir masaj türüdür.

Kese
10 dakika sürer.
Hamam ya da sauna ile terledikten, gözenekler açıldıktan sonra uygulanır. Kese ile üst deri tabakası ölü hücrelerinden temizlenir ve canlılık kazanır.
Vücuttaki negatif enerji pozitif enerjiye dönüşür.

Peeling
Tamamen doğal deniz tuzu ile yapılan peeling, ciltteki lekelerin giderilmesine ve gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur.
Cildi temizler, canlandırır, kırışıklığı yok eder, siyah noktaların oluşumunu engeller.

Termal Türk Hamamı (Bay)
Bir kaplıcadan beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz nezih bir ortamda, uzman personelimizin yapacağı masajlarla tüm negatif enerjinizi bırakabileceğiniz termal hamamımızda: Termal Türk Hamamı, Termal Kapalı Havuz, Sauna, Soğuk Duş Üniteleri, Kese, Köpüklü Masaj, Lokal Masaj ve Yağlı Masaj hizmetlerinden yararlanabilirsinz..

Termal Türk Hamamı (Bayan)
Bir kaplıcadan daha ötesini bulabileceğiniz Bayan Termal Türk Hamamımızda, uzman kadromuzla size tüm gün boyunca hizmet vermekteyiz.Günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz bir ortamda arzu ederseniz masaj yaptırabilir ya da gün boyunca Termal Hamam keyfi yapabilirsiniz.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Otel Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 224 908 02 80